Fotolustro – świetna atrakcja na każdą imprezę

Jeżeli poszukujesz interesującej atrakcji, która doskonale nadaje się na każdą okazję, taką jak chociażby ślub czy komunia to na pewno zainteresuje Cię magiczne lustro. To wyjątkowe urządzenie, które składa się z dużego interaktywnego ekranu otoczonego kolorowymi światłami, umożliwiające robienie zdjęć typu selfie. Wbudowane animacje oraz tła powodują, że doskonała zabawa z użyciem magicznego lustra prawie nigdy się nie nudzi. Zazwyczaj ma wbudowaną drukarkę, dzięki której wykonane zdjęcia można drukować na miejscu, a dodatkowo pamięć wewnętrzna urządzenia pozwala na zapisanie ich przykładowo na pendrivie.

POLECAM: Selfie Mirror Opolskie

Osoby oferujące usługi przy wykorzystaniu magicznego lustra zazwyczaj zapewniają dodatkowe atrakcje pod postacią zabawnych przebrań co powoduje, że zabawa jest jeszcze fajniejsza. Z naszych obserwacji wynika, że przy korzystaniu z magicznego lustra świetnie bawią się zarówno młodzi, jak i starsi uczestnicy przyjęcia. Poza uroczystościami rodzinnymi fotolustro doskonale sprawdza się na imprezach firmowych, w przedszkolach czy na przyjęciach dla dzieci. Mamy pewność, że Twoi Goście jeszcze długo będą wspominali zabawę przy fotolustrze.

Weselne Atrakcje to firma w ofercie której znaleźć można fotolustro w wyjątkowo korzystnej cenie, a poza tym atrakcje takie jak na przykład wytwornicę dymu, maszynę do puszczania baniek mydlanych oraz wiele innych ciekawych rozwiązań. Doświadczony personel gwarantuje pomoc w czasie zabawy, dzięki czemu z możliwości jakie daje magiczne lustro będzie mógł z łatwością skorzystać każdy uczestnik imprezy.

PODOBNE:

Informacje dla właścicieli samochodów

Ekstra wczasy na Chorwacji

Fotolustro – świetna atrakcja na każdą imprezę

Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich używanie. Wszystkie ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

Rozumiem Opuść stronę